פרופיל החברה

חברת אלקו נט מתמחה בייבוא, בשיווק ובהתקנת רשתות למגוון רחב של שימושים, כגון: התקנת רשתות להרחקת יונים, התקנת רשתות בטיחות, התקנת רשתות ספורט לגידור ותיחום של מגרשי ספורט ועוד.
 
רשת להרחקת יונים
 

ניסיון עשיר בתחום

החברה הוקמה ב- 2016 על ידי מר אלירן אוחיון ומר קובי בן יאיר – אנשי מקצוע בעלי ניסיון של יותר מ- 15 שנה בתחום הרשתות, שנצבר בעיקר כשעבדו בחברת safetynet (עזריאל ע.י סחר ושיווק בע"מ), נציגתה הבלעדית בישראל של Equipesca, המייצרת רשתות בטיחות. כיום החברה שלנו מספקת מענה לחברת safetynet בעבודות כקבלני משנה, ואנו עובדים עמם בשיתוף פעולה מלא.
 

איכות גבוהה, עמידה בתקנים, אחריות ושירות ללא פשרות

בזכות שנים רבות של ידע וניסיון, חברתנו מציעה את הפתרונות האיכותיים והמתקדמים בתחום, בהתאמה אישית. כל הרשתות שלנו עומדות בתקנים הנדרשים, מיוצרים ומותקנים במיומנות תוך הקפדה על איכות גבוהה במיוחד, שירות אדיב ועמידה בלוחות הזמנים.

צוות ההתקנה שלנו כולל עובדים מיומנים ומנוסים, המוסמכים לעבודה בגובה ולהתקנת רשתות בטיחות, בפיקוח ישיר של מנהל מקצועי ובכיר בגלישת מעטפת – בהתאם לדרישות החוק.

עד 10 שנות אחריות!

הביטחון שלנו באיכות המוצרים ובעבודת הצוות המקצועי של המתקינים, מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו אחריות מקיפה של עד 10 שנים – על המוצר ועל עבודת ההתקנה.

יש לנו את כל הפתרונות עבורכם

הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים בתחום הרשתות מאפשר לנו להציע את הפתרונות הטובים בעולם למטרד היונים, וכן להציע מגוון רשתות לצרכים אחרים. כמו כן אנו מציעים ללקוחותינו את אמצעי המיגון המובילים והמתקדמים ביותר, על מנת לאפשר שגרה בטוחה הן לשוהים בתוך המבנה והן לעוברי אורח השוהים בסביבתו.

הצטרפו לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו

בין לקוחותינו נמנים מאות גופים מסחריים ופרטיים, ממשלתיים וציבוריים כמו צה"ל, משרד הביטחון, רשות שדות התעופה, חברת החשמל, בזק, רכבת ישראל, בתי חולים, רשויות מקומיות, מוסדות להשכלה גבוהה, ועדי בתים ברחבי הארץ ורבים אחרים.
אנו מספקים מענה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד בכל רחבי הארץ, ונשמח להציע גם לכם מגוון רשתות בהתאמה לצורכיכם הייחודיים.
אנו עומדים לצד לקוחותינו 24 שעות 7 ימים בשבוע. נשמח להציע גם לכם שירות ופתרונות איכותיים ועמידים, המותאמים לאקלים בישראל. התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ מהמומחים שלנו: 054-7404264